Další novinky

17. 2. 2014 - Jste provozovatelem zdrojů znečišťování ovzduší?

Rádi bychom Vás upozornili na povinnosti provozovatelů zdrojů znečisťování ovzduší, kteří stále tyto činnosti provozují dle již neplatného zákona č. 86/2002 Sb., o ochraně ovzduší.
Do konce srpna roku 2014 je nutno zažádat o provoz zdroje dle nového zákona č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší. Pokud máte zájem o další informace k této problematice, neváhejte nás kontaktovat:
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 724 108 108, 606 718 848.


1. 1. 2014 - Nové kontejnerové vozidlo

ROZŠIŘUJEME VOZOVÝ PARK! Kontejnerové vozidlo MAN 8.145 LE rozšíří naše možnosti v oblasti nakládání s odpady včetně nebezpečných. Spolehlivý podvozek MAN, kontejnerová multifunkční háková nástavba NAVARA Novosedly, výbava ADR a školená profesně zdatná obsluha jsou základními předpoklady pro spolehlivou přepravu vašich odpadů na místo jejich řádného využití a/nebo odstranění. Pořízení této techniky je jen dalším krokem v plánu neustálého zlepšování služeb našim zákazníkům.


2. 3. 2013 - Ekonvert s.r.o. partnerem 10.ročníku Květinového plesu

V sobotu dne 2.3.2013 proběhl očekávaný a JUBILEJNÍ 10.ročník Květinového plesu, plesu průmyslových podniků a společností regionu Chomutovska. Rádi jsme již tradičně v roli partnera napomohli s úspěšnému průběhu této noblesní a jedinečné kulturní akce s nefalšovanou plesovou atmosférou. Přiložené fotografie jistě hovoří za vše. Již nyní se těšíme se na další ročník. Pokud spadá podobná kulturní akce i do vašeho okruhu zájmů, rádi mezi sebou přivítáme další partnery. Jsme přesvědčeni, že právě chomutovský Květinový ples je počinem, který si zaslouží vaší podporu.

< Předchozí novinky